|
05:42:04 |
◀︎ |
בדרך 65 מערבה עמוס מצומת מצומת אום אל פחם עד עארה |
|
|
05:42:04 |
◀︎ |
דרך 444 דרומה עמוסה מטייבה לסירוגין עד צומת אייל |
|
|
06:10:51 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עמוס ממחלף באקה עד מחלף אייל |
|
|
06:20:56 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף נתניה עד פולג |
|
|
06:24:21 |
◀︎ |
דרך 42 צפונה עמוסה מעין הקורא עד גן רווה |
|
|
06:24:21 |
◀︎ |
בדרך אשדוד תל אביב עמוס מראשון דרום עד מחלף ראשון לציון |
|
|
06:25:28 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|
|
06:30:01 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין עד דב הוז, וממחלף חולון עד לה גוארדייה |
|
|
06:33:30 |
◀︎ |
בדרך 4 דרומה עמוס לסירוגין מצומת פרדסיה עד בצרה |
|
|
06:34:39 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין עד דב הוז, וממחלף חולון וקיבוץ גלויות עד לה גוארדייה. דרומה- ממחלף שבעת הכוכבים עד גלילות |
|
|
06:39:15 |
◀︎ |
דרך 40 צפונה עמוסה ממחלף רמלה דרום לכיוון צומת אל על |
|
|
06:41:33 |
◀︎ |
בדרך 5 מערבה עמוס ממחלף ראש העין עד מחלף קסם |
|
|
06:41:33 |
◀︎ |
בדרך 4 דרומה עמוס לסירוגין מצומת פרדסיה עד מורשה |
|
|
06:47:20 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד גהה |
|
|
06:49:36 |
◀︎ |
בדרך אשקלון אשדוד עמוס לסירוגין מצומת ניצנים עד מחלף אשדוד |
|
|
06:49:36 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עמוס ממחלף באקה עד מחלף אייל. צפונה- ממחלף נשרים עד בן שמן |
|
|
06:52:58 |
◀︎ |
דרך מעלה אדומים ירושלים עמוסה ממחלף אדומים עד מחסום א-זעיים |
|
|
06:52:58 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות |
|
|
06:55:12 |
◀︎ |
ביציאה מירושלים עמוס מגינות סחרוב וממנהרת הארזים עד מחלף מוצא |
|
|
06:57:32 |
◀︎ |
בדרך 5 מערבה עמוס ממחלף ראש העין עד מחלף ירקון |
|
|
07:00:59 |
◀︎ |
בדרך 65 מערבה עמוס ממחלף עירון עד גן השומרון |
|
|
07:00:59 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף נתניה עד וינגייט |
|
|
07:00:59 |
◀︎ |
דרך עכו חיפה עמוסה מצומת עכו מזרח עד כפר מסריק |
|
|
07:06:34 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף נתניה עד וינגייט, וממחלף חוף השרון עד הסירה |
|
|
07:06:34 |
◀︎ |
בדרך 5 מערבה עמוס ממחלף ראש העין עד מחלף הכפר הירוק |
|
|
07:16:48 |
◀︎ |
דרך 70 דרומה עמוסה מטמרה עד צומת אבליים |
|
|
07:17:56 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף נתניה עד וינגייט, וממחלף חוף השרון עד מחלף רבין |
|
|
07:21:23 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף נתניה עד חוף השרון |
|
|
07:23:41 |
◀︎ |
בדרך 446 דרומה עמוס מניל"י עד צומת שילת |
|
|
07:25:55 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד גהה. דרומה- ממחלף מורשה עד בר אילן |
|
|
07:27:05 |
◀︎ |
בדרך 443 מזרחה עומס תנועה מבית חורון לכיוון צומת גבעת זאב, בגלל תאונת דרכים |
|
|
07:29:16 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה- ממחלף גלילות עד השלום |
|
|
07:33:54 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות. בכיוון ההפוך - עמוס לסירוגין ממחלף שער הגיא עד מוצא |
|
|
07:51:09 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות. בכיוון ההפוך - ממחלף שורש עד מוצא |
|
|
07:52:17 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עמוס ממחלף ניצני עוז עד מחלף קסם, וממחלף נחשונים עד בן שמן. צפונה- ממחלף נשרים עד בן שמן |
|
|
08:00:06 |
◀︎ |
בדרך 443 מזרחה עומס תנועה כבד מבית חורון לכיוון צומת גבעת זאב, בגלל תאונת דרכים |
|
|
08:00:06 |
◀︎ |
בשל עבודות בכביש שיתבצעו היום (א') מהשעה 10:00 עד השעה 11:00, תחסם לתנועה דרך 667 מצומת חוות התבלינים עד דרך 6666 מעלה גלבוע. התנועה תופנה לדרכים חלופיות |
|
|
08:14:11 |
◀︎ |
בדרך אשקלון אשדוד עמוס מצומת ניצנים עד מחלף אשדוד |
|
|
08:18:40 |
◀︎ |
דרך 73 מזרחה עמוסה מרמת דוד עד צומת ברוך |
|
|
08:19:50 |
◀︎ |
בדרך 443 מזרחה פקק תנועה מבית חורון לכיוון צומת גבעת זאב, בגלל תאונת דרכים |
|
|
08:20:59 |
◀︎ |
דרך 444 דרומה עמוסה מטייבה עד צומת אייל |
|
|
08:22:10 |
◀︎ |
בדרך 5 מערבה עמוס ממחלף קסם עד מחלף הכפר הירוק |
|
|
08:31:29 |
◀︎ |
דרך 412 צפונה עמוסה מצומת בית דגן עד מחלף שפירים |
|
|
08:32:39 |
◀︎ |
דרך 73 מזרחה עמוסה מרמת דוד עד צומת תל עדשים |
|
|
08:35:00 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות. בכיוון ההפוך - ממחלף חמד עד מוצא |
|
|
08:55:50 |
◀︎ |
בדרך 6 דרומה עמוס ממחלף ניצני עוז עד מחלף קסם בגלל תאונת דרכים, וממחלף נחשונים עד בן שמן. צפונה- ממחלף נשרים עד בן שמן |
|
|
08:58:04 |
◀︎ |
בדרך 4 דרומה עמוס לסירוגין ממחלף דרור עד מורשה |
|
|
09:00:17 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות. בכיוון ההפוך - ממחלף הראל עד סחרוב |
|
|
09:01:27 |
◀︎ |
דרך 66 דרומה עמוסה ממדרך עוז לצומת מגידו |
|
|
09:07:20 |
◀︎ |
דרך 471 מערבה עמוסה מגת רימון עד מחלף בר אילן |
|