|
06:40:10 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין עד דב הוז וממחלף חולון עד קיבוץ גלויות |
|
|
06:41:19 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מצומת פרדסיה עד בצרה |
|
|
06:41:19 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף נתניה עד ווינגייט |
|
|
06:42:25 |
◀︎ |
דרך 444 דרומה עמוסה מטייבה עד צומת אייל |
|
|
06:43:32 |
◀︎ |
דרך אשדוד תל אביב עמוסה ממחלף ראשון דרום עד מחלף ראשון לציון |
|
|
06:43:32 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף גנות עד קיבוץ גלויות |
|
|
06:45:47 |
◀︎ |
דרך 55 מערבה עמוסה מאלפי מנשה עד נווה ימין |
|
|
06:48:08 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף אולגה עד מחלף חבצלת ובהמשך ממחלף נתניה עד ווינגייט |
|
|
06:49:18 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף באקה עד מחלף אייל |
|
|
06:50:28 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - מהרצליה עד מחלף רוקח |
|
|
06:51:37 |
◀︎ |
דרך 781 מערבה עמוסה מאעבלין עד צומת אבליים |
|
|
06:51:37 |
◀︎ |
בדרך 70 דרומה עמוס מטמרה עד צומת אבליים |
|
|
06:52:46 |
◀︎ |
דרך 5 מערבה עמוס ממחלף ראש העין מזרח עד הכפר הירוק |
|
|
06:57:16 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף ממכמורת עד מחלף חבצלת ובהמשך ממחלף נתניה עד ווינגייט |
|
|
06:59:33 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד מחלף גהה |
|
|
07:04:05 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מצומת פרדסיה עד בצרה וממחלף רעננה דרום עד מורשה |
|
|
07:05:12 |
◀︎ |
דרך 42 צפונה עמוסה מעין הקורא עד גן רווה |
|
|
07:05:12 |
◀︎ |
בדרך ירושלים תל אביב עמוס ממחלף שפירים עד קיבוץ גלויות |
|
|
07:07:31 |
◀︎ |
כביש המנהרות מגוש עציון לירושלים עמוס מאל חאדר עד הכניסה למנהרות |
|
|
07:23:44 |
◀︎ |
בדרך עכו חיפה עמוס מצומת עכו מזרח עד כפר מסריק |
|
|
07:24:53 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף נתניה עד ווינגייט ובהמשך משפיים עד מחלף הסירה |
|
|
07:26:04 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד מחלף גהה. דרומה - ממורשה עד בר אילן |
|
|
07:27:13 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף משה דיין וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - מהרצליה עד מחלף השלום |
|
|
07:30:39 |
◀︎ |
בכניסה לירושלים עמוס ממחלף הראל עד הכניסה למנהרת הארזים |
|
|
07:49:12 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוסה ממחלף ניצני עוז עד מחלף אייל |
|
|
07:50:19 |
◀︎ |
דרך 40 צפונה עמוסה ממחלף רמלוד עד צומת אל על. דרומה - מנחלים עד נמל התעופה |
|
|
07:50:19 |
◀︎ |
בדרך אשקלון אשדוד בצומת ניצנים עמוס לבאים משני הכיוונים |
|
|
07:51:26 |
◀︎ |
דרך 461 מערבה עמוסה מגת רימון עד מחלף בר אילן |
|
|
07:52:34 |
◀︎ |
דרך 461 מערבה עמוסה מצומת סביון עד הספארי |
|
|
07:52:34 |
◀︎ |
דרך 471 מערבה עמוסה מגת רימון עד מחלף בר אילן |
|
|
07:53:41 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס ממחלף פולג עד מחלף הסירה |
|
|
07:54:48 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס משפיים עד מחלף הסירה |
|
|
08:00:37 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף קוממיות וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - מהרצליה עד מחלף ארלוזורוב |
|
|
08:04:01 |
◀︎ |
בדרך אשקלון אשדוד עמוס מבאר גנים עד צומת בית עזרא |
|
|
08:08:37 |
◀︎ |
דרך 6 צפונה עמוסה ממחלף נשרים עד בן שמן |
|
|
08:30:36 |
◀︎ |
דרך 40 צפונה עמוסה ממחלף רמלוד עד צומת אל על. דרומה - מנחלים עד צומת בדק |
|
|
08:31:43 |
◀︎ |
דרך 5 מערבה עמוס ממחלף קסם עד הכפר הירוק |
|
|
08:54:21 |
◀︎ |
דרך 4 דרומה עמוסה מצומת פרדסיה עד צומת הדסים, ממחלף דרור עד בצרה ומהוד השרון עד מורשה |
|
|
08:54:21 |
◀︎ |
בדרך החוף דרומה עמוס מיקום עד מחלף הסירה |
|
|
08:54:21 |
◀︎ |
דרך 5 מערבה עמוס ממחלף ירקון עד הכפר הירוק |
|
|
08:56:36 |
◀︎ |
דרך 471 מערבה עמוסה ממחלף קרית אונו עד מחלף בר אילן |
|
|
08:56:36 |
◀︎ |
דרך 461 מערבה עמוסה מצומת נווה סביון עד הספארי |
|
|
09:00:01 |
◀︎ |
דרך 40 צפונה עמוסה ממחלף רמלוד עד צומת אל על. דרומה - מנחלים עד צומת הטייסים |
|
|
09:31:18 |
◀︎ |
דרך 6 דרומה עמוס ממחלף נחשונים עד בן שמן. כמו כן עמוס מיוקנעם עלית עד מחלף אלייקים בשני הכיוונים |
|
|
09:31:18 |
◀︎ |
דרך 5 מערבה עמוס ממחלף תקווה עד הכפר הירוק |
|
|
09:32:24 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד מחלף גהה. דרומה - ממורשה לסירוגין עד מחלף גנות |
|
|
09:33:34 |
◀︎ |
כביש המנהרות מגוש עציון לירושלים עמוס מאל חאדר לכיוון מחלף רוזמרין |
|
|
10:07:46 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף קוממיות וקיבוץ גלויות עד השלום. דרומה - מגלילות עד מחלף ארלוזורוב |
|
|
10:07:46 |
◀︎ |
בגהה צפונה עמוס ממחלף השבעה עד מחלף מסובים. דרומה - ממורשה עד מחלף אם המושבות |
|
|
10:47:23 |
◀︎ |
באיילון צפונה עמוס ממחלף חולון עד השלום. דרומה - ממחלף רוקח עד מחלף ארלוזורוב |
|